Prosinec 2017

Losos s olivami

20. prosince 2017 v 18:31 | Miluška |  Receptíky k nakousnutí4 porce Lososa
0,5 kávové lžičky koření na rybu
1-1,5 dcl vody
1lžíce viného octa
3 kuličky pepře
3-5 bobkových listů
4 lžíce zakysané smetany (nebo celou)
0,5 balíčku oliv nakrájených
1 lžíce pažitky
Sůl

Tajné přání

19. prosince 2017 v 21:50 | Miluška |  Příběhy uvěřitelně neuvěřitelné

Leželi na zemi, v podivně propletené meditaci, spolu kupa sedmi lidí. Všichni dnes večer přišli na úvodní část workshopu, kde učili lidi tančit srdcem, jak si to sama pro sebe Klárka překládala, název, Přítomnost v tanci. Polovinu večera měli už za sebou. Muž vedle ní měl na její ruce svou paži, jeho částečná tíha začínala být znát. Klára se zhluboka nedechla, a přijmula, že jeho ruka je těžká, silná... Vlastně toužila cítit sílu mužské přítomnosti. Ta tíha jako by se rozplývala spolu s přijetím a spojovala v cosi krásného. On nadzvedl svou ruku, snad aby Klárka mohla uvolnit tu svoji, ale jí se to tak líbilo, že ji zasunula ještě víc pod něj... Mužská síla, jak příjemné, cítit ji takhle, užívala si každý nádech a výdech této báječné přítomnosti, nechtělo se jí ani vstávat, i když byl už čas. Když se konečně postavila na nohy, uslyšela hlas lektorky.
"Najděte si partnera a spojte se srdce na srdce." Pohlédla na muže který stál před ní, jen na sebe lehce kývly. Klára si na tomto semináři chtěla užít mužskou energii a to se jí zatím dařilo velmi dobře. I když mužů tu byla menšina. Lépe řečeno dva.

Oba andělé na sebe pohlédly hlubokým vše říkajícím pohledem a usmáli se navzájem, věděli, že tady moc práce mít nebudou. Obě srdce těchto lidí byla už pootevřená....