Foto-kursy s výstavou na závěr

19. prosince 2015 v 11:40 | Miluška |  Akce akcičky
Tenhle, kurz mě láká ne jen pro to že bych se zas něčemu novému přiučila a posunula se v focení dál, ale i pro to že bych měla hodně velkou spětnou vazbu jestli opravdu mé fotky někoho osloví a něco mu řeknou... :-)
FotoFata


Popis a registrace
Série kurzů pro všechny milovníky rostlin. Šest měsíců - šest kurzů - ŠEST ŠANCÍ NA SKVĚLÉ FOTKY. Na závěr výstava nejlepších fotografií. Klikněte na název kurzu pro podrobnosti.
Míst k rezervaci:11
Cena:1.820,- Kč
Jednu sobotu v měsíci od února do července roku 2016 budou zájemci moci fotografovat to nejlepší, co v daném měsíci areál Botanické zahrady v Troji (dále jen BZT) nabízí a to včetně předem vyjednaného povolení fotografování se stativem.
Jednotlivé kurzy na sebe navazují jen částečně, takže lze absolvovat jeden termín i celou sérii. V ceně je zahrnut nejen vstup do celého areálu BZT včetně skleníku Fata Morgana.
Dvacet nejlepších fotografií z projektu Fotofata bude následně vystaveno v prostorách Botanické zahrady Troja. Patnáct z nich vybere odborná porota, šest veřejnost prostřednictvím hlasování o nejlepší fotografii z každého kurzu na webu www.fotofata.cz.
S ohledem na omezený počet míst v kurzech není možné platit kurzovné na místě v hotovosti. Rozhoduje pořadí přihlášek a včasná úhrada kurzovného. Čtěte prosím pozorně instrukce níže.
---------------------------------------
PROGRAM:
9.00 - sraz účastníků u vchodu do Botanické zahrady v Troji
9.15 - 10:15
úvodní část v zasedací místnosti BZT. Kompozice, technika, teoretický úvod, odložení zavazadel, pravidla pohybu po BZT, omezení. Označení účastníků.
10:15 - 12:30 - první praktická část v zahradě dle konkrétního měsíce
12:30 - 13:30
krátký oběd - první možnost rozebrat fotografie, konzultovat problémy, sníst si svačinu (automat s bagetami je v areálu, nebudete muset okusovat rostliny. Jen teplé jídlo je daleko)
Pauzu na oběd můžete po společné dohodě zrušit a nahradit fotografováním !
13:00 - 15:30 - druhá praktická část v zahradě
15:30 - 17:00
závěrečná část v zasedací místnosti BZT - rozbor nejlepších fotek, výběr deseti nejlepších fotografií do online hlasování na webu, výměna kontaktů
17:00
oficiální ukončení akce, předání certifikátů
---------------------------------------
PŘIHLÁŠKY A PLATBY
Vyplněním přihlášky si pouze na následujících 10 pracovních dnů rezervujete místo v kurzu. Do tohoto data je třeba provést bezhotovostní platbu kurzovného na účet fotografa Topiho Piguly číslo 2200447973 / 2010. Variabilním symbolem je Vaše datum narození ve tvaru RRMMDD + číslo kurzu na který se hlásíte (leden = 0114). Konstantní symbol je 0308. Pozor, bez variabilního symbolu nejsme schopni Vaši platbu spárovat !!!!!
Pokud neobdržíme Vaši platbu ve stanoveném termínu, Vaši přihlášku vyřazujeme a na Vaše rezervované místo se dostává účastník, který se přihlásil jako první po Vás. V případě plného naplnění kurzu jsou další přihlášení účastníci zařazeni na čekací listinu - pro případ, že se některé místo uvolní. O této eventualitě je budeme obratem informovat.
STORNO:
Účast na kurzu lze stornovat nejpozději do pěti pracovních dnů před datem konání akce, a to emailem přímo na osobním emailu lektora topi.pigula@seznam.cz (uvedena i v přihlášce na kurs). Pořadatel potvrdí obdržení požadavku na storno. V případě, že není storno pořadatelem potvrzeno, není považováno za platné. Poplatek za kurzovné v případě včasného storna bude pořadatelem vrácen na účet účastníka, ze kterého bylo kurzovné uhrazeno. Pokud bude účast stornována později, poplatek za kurzovné nevracíme.
PŘIHLÁŠENÍ NA CELOU SÉRII KURZŮ:
Pro zájemce o účast na všech 6 jednotlivých blocích jsme jako bonus připravili roční permanentku do areálu Botanické zahrady Troja a roční předplatné časopisu Travelfocus. Přihlásit se můžete přímo u Topiho Piguly na fotofata@topi-photo.cz.
VÝBĚR FOTOGRAFIÍ PRO VÝSTAVU:
Celkem bude vystaveno 21 fotografií. 15 fotografií vybere odborná porota složená z botaniků, zástupců vedení Botanické zahrady Praha, zástupců reklamního oddělení Botanické zahrady Praha a fotografa Topiho Piguly.
Šest fotografií bude vybráno na základě veřejného hlasování na webu www.fotofata.cz. Z každého kurzu vyberou sami účastníci deset nejlepších fotografií, které budou následující pracovní den umístěny do onlinové fotogalerie na webu www.fotofata.cz. Jednotlivé fotografie bude možno ohodnotit počtem hvězdiček od jedné do pěti (nejvíce hvězdiček - nejvíce se líbí). Hodnocení se sčítají.
Fotografie z každého kurzu je možné hodnotit do posledního dne kalendářního měsíce, ve kterém se kurs konal. Fotografie s nejvyšším hodnocením pak bude zařazena mezi vybrané pro výstavu.
Upozornění: Všechny fotografie, vybrané pro hodnocení a výstavu, bude mít Botanická zahrada v Troji následně po dobu tří let oprávnění používat pro tištěnou i online propagaci, vždy s uvedením autora fotografie.
Všechny další dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese topi.pigula@seznam.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama