Fotím život

21. prosince 2015 v 13:56


Můj osobní projekt se blíží pomalu ale přesto jistě ke konci. Na začátku všeho byl dotaz jestli dělám opravdu to co mě baví. A já zjistila, že vlastně ani nevím co to je. No jo moc ráda fotím... Jo to bych ráda dělala častěji. A vzpomněla jsem si na zasunutý sen...

Taky jsem si vzpomněla na takovou americkou výzvu, jak oni říkají. Vyfoť fotku denně a dej na blog. Bylo to asi sedum nebo šest let na zpět. Ale já se rozhodla, ano to letos udělám, budu fotit každý den!

A tak jsem prvního ledna začala. A někdy v únoru, březnu jsem zjistila, zásadní věc. Chci zrcadlovku. Konečně teď! Blázniví nápad chtít ji po manželovi, těsně před rozvodem. Ale cosi ve mně říkalo trvej si na tom. No a v dubnu jsem ji měla.

Ano, ne vždy jsem dodržela, své ujednání sama se sebou, jenu fotku denně, když nešlo mi nikdy vybrat jen jednu. A někdy v létě jsem polevila a ne vždycky fotila. Přesto jsem ani tohle nevzdala. Nezlobila jsem se na sebe, že jsem porušila, svoje odhodlání... Další dny jsem naopak o to s větší chutí zas a znovu foťák brala a blik blik fotím právě teď a tady.

Nejdřív jsem si svoji osobní výzvu nazvala svět mýma očima a později jednoduše jen: Fotím život...
Většinou nahodile, jen tak někama jdete a říkáte si prší dá se vůbec něco vyfotit a pak vám padne zrak na krásné démanty rosy v trávě... Jen musíte mít foťák... A ten jsem začala tahat úplně všude.

Co je nejdivnější, focení mě baví čím dál víc.

A příští rok? Příští rok se do toho vrhnu zas!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama