Jedu pořád dál

5. listopadu 2014 v 8:00 | Miluška |  Moje (s)myšlenkyKolo, to jednoduše miluju. Frčet z kopce s vlasy vlajícími ve větru...Zdejší povlovná krajina se mírně vlní kam jen mé oči dohlédnou. Kochám se tímto krásným krajem a cítím užasný příval energyje radosti a lásky, šťasná že si tu jízdu můžu takto užít. Políčka na mně vesele mrkají tu zeleně, žlutě nebo hnědě. A ne jen to, jsem takový trochu vychutnávač, obyčejných věcí jako jsou třeba Čekanky na mezích, Heřmánek na kraji pole v obilí nebo Svlačec povalující se a plazící se kde se mu jen zachce. Všude je zeleno a krásně... Nejkrásněji je pak člověku u srdce.
Příroda sama o sobě má podle mně nádhernou léčivou moc, myslím si, že je to pro to, že jsme z přírody vyšli. Jsme její součástí ať si to uvědomujeme více či méně je to prostě tak. A pro to na nás má Matka příroda tak nádherné léčivé účinky.
Jedinou vadou na tom všem je snad jen mé pravé koleno. Nakonec i ono vzdává veškteré protestování, brblání a skuhrání v podobě nepříjemné bolesti a nakonec spokojeně šlape do pedálů a užívá si tu cestu stejně krásně jako já.
A já se na ně usmívám, plná radosti jedu pořád dál a dál...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama