Nenáhody

20. října 2014 v 20:57 | Miluška |  Moje (s)myšlenkyNáhody? Kdepak na ty už dávno nevěřím. Podle mých zkušeností se nic takového neděje. Vesmír nám vše posílá na objednávku i ty lidi na ulici potkáváme tak jak je to určeno.
Tady jedna dobírka přímo do vlastních rukou jako ukázka:
Během prázdnin jsem se dozvěděla o zpěvačce ZAZ. Měla koncert v Ostravě. Docela se mi líbil její lehký tón písniček které se mi nenápadně dostávali pod kůži, ač francouzsky neumím ani slovo. A tak jsem si jen tak pro sebe řekla. Proč nemá i nějaký koncert i v Brně. Konec konců Brno je přeci jen větší a vůbec bylo by to fajn si na ni zajít. Nakonec jsem písničky i ZAZu pustila z hlavy.
O dva měsíce později, jsem jela šalinou a koukám na bil bort jak vrata. Obrovské oči na mně zírají a tam stálo 1.12. 2014 ZAZ v Brně. Hmm Není to ta Francouzka? To bych docela šla jak se jen jmenovala Zaz... Zaza? Nebo Zazu? Jo to musím zjistit na koncertě jsem už dlouho nebyla.
Za týden na to, sedím u kamarádky. Sešli jsme se tři její kamarádky co se jinak vůbec neznají a já říkám: "Já bych chtěla jít na tu ZAZ znátejí někdo?"
"Ano já, šla bych taky." Okamžitě odpovídá Veronika.
O tři dni později, nějaký brněnský plátek ve schránce na titulní straně ZAZ. Hmm tak to si výjimečně přečtu, co píší. Prý je to velmi dobrá zpěvačka s hodně nabitým programem a i ve Francii mají problémy ji získat. Brněnští pořadatelé jsou nadšení, že přijede do Brna. Hmm k nevíře mě to napadlo před pár měsíci.
Krásná nenáhoda. Na koncert v prosinci se moc těším už teď.
A co vy, podělte se se mnou, o váš příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama