Láska rodičů

30. října 2014 v 7:00 | Miluška |  Moje (s)myšlenky
Asi zhruba v pubertě, mi došlo že mí rodiče to se mnou vždycky myslí dobře. Mají mě moc rádi. Jenže to jejich "DOBŘE" se většinou neschodovalo s mým dobře.

Znáte to úsloví, uděl mu medvědí službu, tak jsem mnohdy, chápala chování svých rodičů vůči mně. Máma mě zakazovala buchty s tím ať se kouknu jak vypadám. Případně prohodila větu že se za chvilku neunesu. Táta mě s oblibou kritizoval za kde co, vždyť on to myslí dobře. Konec, konců rodiče vždy říkaly kdo už by ti to měl říct když ne já. Oba se pak snažili mě ochránit, jenže život takový většinou není, pokud to nejde tudy zkusí to jinudy.

Dnes, jako matka dvou dětí, si uvědomuji, že své děti neuchráníme před ničím jen je můžeme podpořit a ukázat jim jak žít své příběhy.

Nic méně mí rodiče mi dali velký dar, a tím darem je láska. Podvědomě jsem ji cítila vždy. Udělali pro mě mnoho dobrého a nikdy, nikdy to se mnou nevzdali! A že měli dost možností to udělat. Život je nakonec odměnil něčím takovým jako jsem já.

A já? Já jsem svým rodičům vděčná, nebýt jejich dobrých a špatných rozhodnutí nikdy bych se nestala člověkem jakým jsem právě dnes.

Děkuji mami a tati.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama