Jít za hlasem svého srdce

21. října 2014 v 8:00 | Miluška |  Moje (s)myšlenky
Dnes ráno jsem si po dlouhé době pustila rádio, jeden jejich reklamní spot nebo spíš soutěž je o tom, že hledají lidi s dobrým srdcem. Musela jsem se smát, dobré srdce to máme přeci všichni. Každý kdo chce a strach ho příliš neovládl. Záleží jen na nás jak moc jsme ochotní dovolit svému srdci k nám promlouvat, jak moc dovolíme dobru v nás se manifestovat.
Někdy se mi stane, že zaslechnu o tom či onom že se chová jako by byl bez srdce, ale to není pravda, každý ho máme, jen je otázka jak moc dovolíme strachu aby naše srdce sevřel a čím větší strach tím menší srdíčko. A čím menší srdce, tím méně pochopení a vlídnosti v něm.
Takže co to na tom rádiu hledají? Lidi s velkým srdcem, ne s dobrým, to máme přeci ve své podstatě naprosto všichni. Nebo lidi s otevřeným srdcem. Lidi kteří se nebojí být sami sebou. Protože já věřím, že být dobrý znamená nebát se jít za hlasem svého srdce. A taky si myslím, že takových lidí je všude spousta není potřeba je hledat, že je nevidíte takl vstaňte a jdě te se podívat do zrcadla....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama